SLOW-NATUR
(www.slownatur.sk)
Silice, vonné oleje, vône do kúpeľa a sauny, príslušenstvo.

WELEDA - v súlade s človekom aj prírodou
viac o WELEDE

ZANNA na FacebookuKontaktná adresa a odberné miesto

Mgr. Dagmar Jančeková ZANNA
Slowackého 36
821 04 Bratislava 2

PO-PI: 10:00 – 12:00, 17:00 – 19:00

IČO: 40 704 823

Mobil: +421 907 739 084
Email: office@zanna.sk

Číslo živnostenského registra:
102-35180
Bachova květová terapie pro zvířata (Helen Grahamová,Gregory Vlamis) - ojedinelá kniha, novinka

Uverejnený: 7.9.2008

Každoročne umierajú milióny fyzicky zdravých domácich zvierat len preto, že ich majiteľom prekáža zvieracia inkontinencia, nezvládnuteľnosť,prílišná hlučnosť, agresivita, majetnícke správanie sa, ničenie vecí v byte či iný zlozvyk.

Potom sa z uvedených prejavov stane "smrteľná choroba" a zvieratko býva utratené. Ale aj vysoké poplatky za veterinárnu starostlivosť bývajú dôvodom zanedbávania alebo až zbavovania sa týchto zvierat. Lenže všetkému uvedenému utrpeniu je možné predísť. A o tom pojednáva táto vynikajúca publikácia, ktorá popisuje účinky všetkých 38 Bachovych kvetových esencií a ich využitie pri liečbe zvierat - aj tých, ktoté sú chované v ZOO. Popisuje diagnostické príznaky, adekvátne liečebné postupy a na konkrétnych prípadoch z veterinárnej a chovateľskej praxe ich ilustruje. V systematike knihy sú rozčlenené aj emócie a pocity zvierat a ako ich ovplyvňujú, citové puto medzi zvieratkami a ľuďmi, klady a zápory toho, ak ľudia chápu zvieratá ako ľudské bytosti, ako aj mechanizmus pôsobenia kvetových esencií a vhodnosť ich použitia u zvierat.

K autorom tejto dlho očakávanej publikácie: Helen Grahamová prednáša na Keele University v Anglicku, je autorkou kníh o psychológii a alternatívnej medicíne a chovateľkou. Gregory Vlamis je bádateľ a znalec diela objaviteľa esencií Dr.Edwarda Bacha; žije a pôsobí striedavo v USA a Grécku.

Zatiaľ túto knihu predáva na Slovensku len naše kníhkupectvo Zanna.
Cena: 425,00 Sk, t.j. 14,11€