SLOW-NATUR
(www.slownatur.sk)
Silice, vonné oleje, vône do kúpeľa a sauny, príslušenstvo.

WELEDA - v súlade s človekom aj prírodou
viac o WELEDE

ZANNA na FacebookuKontaktná adresa a odberné miesto

Mgr. Dagmar Jančeková ZANNA
Slowackého 36
821 04 Bratislava 2

PO-PI: 10:00 – 12:00, 17:00 – 19:00

IČO: 40 704 823

Mobil: +421 907 739 084
Email: office@zanna.sk

Číslo živnostenského registra:
102-35180
Zanna - centrum rozvoja človeka vzniklo v r.1991 ako prvé svojho druhu na Slovensku. Od toho času bolo zamerané na ezoteriku, psychotroniku, alternatívnu medicínu, a to teoretickou i aplikovanou formou. Verejnosť ho akceptovala ako dôveryhodné, takmer 30 rokov kontinuálne fungujúce slovenské centrum s najucelenejšou a najzmysluplnejšou holistickou koncepciou v prístupe k človeku ako mnohovrstvovej bytosti. S vlastnou predajňou literatúry s najširším výberom v danej oblasti, ďalej kompletným sortimentom prírodnej kozmetiky Weleda, Aura-somy, Bachových liečivých kvetov (esencií), veľkým výberom liečivých kameňov – polodrahokamov a drahokamov, aromaterapeutických silíc, olejov a príslušenstva, pomôcok feng šuej, ušných a telových sviečok, amuletov a talizmanov, relaxačnej a meditačnej hudby a pomôcok (vonné tyčinky, tibetské misy...), a to všetko v spojení s poradenstvom pri výbere.

Centrum ZANNA počas svojej histórie spolupracovalo s významnými osobnosťami daného zamerania z celej Európy i zámoria. Vďaka tejto pozícii vznikli na pôde centra cenné diela z oblasti dialektiky sveta, fytoterapie, angelológie, mytológie, mystiky, pričom niektoré z nich boli tu aj uvedené do života... Komplexnosť, profesionalita, príjemné prostredie a dlhoročné skúsenosti centra boli cennou devízou jeho životaschopnosti.

Renomované služby centra prežili vo svojej konzistentnej ponuke takmer 30 rokov. Koncom apríla 2020 centrum zatvorlio svoju kamennú predajňu, jeho zostávajúcu ponuku nájdete v sekcii e-shop.

Ďakujeme všetkým priaznivcom, priateľom, sympatizantom ale aj ich protipólu za poznanie, ktoré nás posúvalo k pochopeniu pestrosti ľudského bytia.