SLOW-NATUR
(www.slownatur.sk)
Silice, vonné oleje, vône do kúpeľa a sauny, príslušenstvo.

WELEDA - v súlade s človekom aj prírodou
viac o WELEDE

BIOVIA
(www.biovia.sk)
Poradenstvo vo výžive, výklad tarotu, numerológia, astrológia.
email: biovia@biovia.sk

Bachova kvetová terapia
(www.bachovaterapie.cz)
predaj esencií a ďalších produktov - cukríky, liečivá masť, nočné Rescue Remedy,poradenstvoKontaktná adresa a miesto podnikania

Mgr. Dagmar Jančeková ZANNA
Drieňová 34,
821 03 Bratislava 2

IČO: 40 704 823

Mobil: +421 907 739 084
Telefón: +421 2 43 33 05 20
Email: office@zanna.sk

Číslo živnostenského registra:
102-35180


Zväčšiť mapuZanna - centrum rozvoja človeka vzniklo v r.1991 ako prvé svojho druhu na Slovensku. Je zamerané na ezoteriku, psychotroniku,alternatívnu medicínu, a to teoretickou i aplikovanou formou. Je jediným známym slovenským centrom s najucelenejšou a najzmysluplnejšou holistickou koncepciou v prístupe k človeku ako mnohovrstvovej bytosti. Má vlastnú predajňu literatúry s najširším výberom v danej oblasti, ďalej kompletný sortiment prírodnej kozmetiky Weleda,produkty Aura-somy,Bachove liečivé kvety (esencie), veľký výber liečivých kameňov – polodrahokamov a drahokamov, aromaterapeutických silíc, olejov a príslušenstva, pomôcok feng šuej, ušných a telových sviečok, amuletov a talizmanov, relaxačnej a meditačnej hudby a pomôcok (vonné tyčinky, tibetské misy...). To všetko v spojení s poradenstvom pri výbere.

Renomované služby centra sa opierajú o kvalifikovaných odborníkov v oblasti chiromantie (výklad z rúk),numerológie, tarotu, jungovskej i klasickej astrológie, výkladu snov podľa východísk C.G.Junga, homeopatie a Bachovej kvetovej terapie, fytoterapie, one brain, rodinných konštelácií, integrovanej energetickej diagnostiky a terapie, bankovania, bioenergoterapia, rozmanitých masážnych techník – od klasickej, cez reflexnú na chodidlách, metamorfickú, medovú, Bowenovu techniku atď. Tieto služby obohacujú vzdelávacie podujatia od prednášok po semináre, kurzy, cvičenia – napr.reiki, aktívna duchovná terapia, arolo, tifar, anjelské techniky, detoxikačné metódy, Bachova kvetová terapia, tonglen, znovuzrodenie, chôdza po žeravých uhlíkoch, aktivácia DNK, energetic bodywork, psychika a meridiány, vertikalita, autogénny tréning, feng-šuej,joga, kundalini joga taiči, čikung, karate. Súčasťou starostlivosti o zdravý vývoj osobnosti je výchova k umeniu – vyučovanie hry na klavíri a gitare s pravidelnými komornými hudobnými večermi študentov. V centre je k dispozícii služba holistického psychológa, detoxikačná i fyzioterapeutická poradňa. Poslednou a vítanou novinkou je nová predajňa bio-,dia-,ekopotravín Biovia, kde je veľký výber aj špeciálnych produktov pre celiatikov a služba navyše – vytipovanie vhodnosti potravín.

Centrum ZANNA spolupracuje s významnými osobnosťami svojho zamerania z celej Európy i zámoria.Vďaka tejto pozícii vznikli na pôde centra cenné diela z obalsti dialektiky sveta, fytoterapie, angelológie, mytológie, mystiky, pričom niektoré z nich boli tu aj uvedené do života... Komplexnosť, profesionalita, príjemné prostredie a dlhoročné skúsenosti centra sú cennou devízou jeho životaschopnosti.